ЯКОЮ Є ГОСПІТАЛЬНА ЛЕТАЛЬНІСТЬ СЕРЕД ХВОРИХ НА ЦИРОЗ ПЕЧІНКИ В УКРАЇНІ?

Відповідь | Нет комментариев

Яка відповідь є правильною?

  • 3% госпіталізованих
  • 10% госпіталізованих
  • 23% госпіталізованих
  • 50% госпіталізованих

Госпітальна летальність серед хворих на цироз печінки в Україні

Цироз печінки є серйозним захворюванням, що характеризується поступовим знищенням тканини печінки та заміною її фіброзними тканинами. Ця патологія може бути спричинена різними факторами, такими як алкогольна захворюваність, вірусні гепатити, аутоімунні захворювання та інші. Цироз печінки може призвести до розвитку ускладнень, таких як внутрішнє кровотеча, асцит, печінкова недостатність та рак печінки.

Багато пацієнтів із цирозом печінки потребують госпіталізації для отримання комплексного лікування та догляду. Важливим показником у характеристиці захворювання є госпітальна летальність, яка вказує на відсоток пацієнтів, що померли від ускладнень цирозу печінки під час перебування у лікувальному закладі.

Згідно з проведеними дослідженнями та статистикою організацій охорони здоров’я, госпітальна летальність серед хворих на цироз печінки в Україні становить близько 23% госпіталізованих пацієнтів. Це означає, що приблизно одна чверть хворих із цирозом печінки, які опинилися у лікарні, померли внаслідок ускладнень патології.

Це значення 23% відображає високий ризик та серйозність цирозу печінки як захворювання, яке може призвести до летального результату. Госпітальна летальність виявляється як результат складних медичних ускладнень, які можуть виникнути в ході лікування цирозу печінки у стаціонарних умовах.

Отже, згідно з наявною статистикою та дослідженнями, найбільш правильний варіант відповіді є: 23% госпіталізованих.

Оставить ответ

Можно использовать: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

1111