ЯКОЮ Є ГОСПІТАЛЬНА ЛЕТАЛЬНІСТЬ СЕРЕД ХВОРИХ НА ЦИРОЗ ПЕЧІНКИ В УКРАЇНІ?

Відповідь | Нет комментариев

Яка відповідь є правильною?

  • 3% госпіталізованих
  • 10% госпіталізованих
  • 23% госпіталізованих
  • 50% госпіталізованих

Госпітальна летальність серед хворих на цироз печінки в Україні

Україна стикається з високим рівнем цирозу печінки, що є серйозною проблемою для суспільства. Цироз печінки – це стан, при якому здорова тканина печінки поступово заміщується фіброзом та змінами на клітинному рівні. Це може призвести до порушення функцій печінки та ускладнень, які загрожують життю хворого.

Однією з ризикових груп для цирозу печінки є гострі та хронічні захворювання печінки, такі як гепатити B та C, алкогольний або неалкогольний жировий гепатоз, а також аутоімунні захворювання. У разі прогресування цирозу печінки, хворий може потребувати госпіталізації для отримання спеціалізованої медичної допомоги.

Згідно з даними медичних досліджень та статистики, кількість госпіталізацій серед хворих на цироз печінки в Україні зростає щорічно. Також важливо враховувати госпітальну летальність серед цих пацієнтів. Госпітальна летальність – це показник, який визначає відсоток хворих, які померли від ускладнень цирозу печінки під час госпіталізації.

Серед різних варіантів відповіді на питання про госпітальну летальність серед хворих на цироз печінки в Україні, найбільш вірогідною є відповідь: 23% госпіталізованих. Цей варіант відображає загальну тривожну ситуацію з цирозом печінки в Україні та підкреслює необхідність розвитку та впровадження нових підходів у лікуванні та профілактиці цієї хвороби.

Отже, важливо пам’ятати про серйозність цирозу печінки та його вплив на госпітальну летальність серед хворих українців. Необхідно підтримувати постійний контроль над станом печінки, вести здоровий спосіб життя та своєчасно звертатися до лікаря у разі будь-яких симптомів цирозу.

Оставить ответ

Можно использовать: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

1111