ЯКОЮ Є ГОСПІТАЛЬНА ЛЕТАЛЬНІСТЬ СЕРЕД ХВОРИХ НА ЦИРОЗ ПЕЧІНКИ В УКРАЇНІ?

Відповідь | Нет комментариев

Яка відповідь є правильною?

  • 3% госпіталізованих
  • 10% госпіталізованих
  • 23% госпіталізованих
  • 50% госпіталізованих

Госпітальна летальність серед хворих на цироз печінки в Україні

Цироз печінки є серйозним захворюванням, яке може призвести до різкої зниження якості життя та навіть смерті пацієнта. Україна займає одне з перших місць у світі за поширеністю цирозу печінки серед населення. Це ставлять закономірне запитання про госпітальну летальність серед хворих на цей захворювання у нашій країні.

Госпітальна летальність – це відсоток хворих, які померли протягом певного періоду після госпіталізації. У випадку цирозу печінки, це значення є дуже важливим, оскільки ці пацієнти потребують комплексного та дорогого лікування.

За даними останніх медичних досліджень і статистики, госпітальна летальність серед хворих на цироз печінки в Україні становить близько 23%. Це означає, що приблизно кожен четвертий пацієнт, який госпіталізований з цирозом печінки, помере від ускладнень захворювання.

Така висока госпітальна летальність пов’язана з декількома причинами. По-перше, цироз печінки може мати різноманітні ускладнення, такі як внутрішньошлункові кровотечі, асцит, гепатоцелюлярна карцинома та інші, що значно ускладнюють лікування. По-друге, доступність сучасних методів діагностики та лікування цирозу печінки в Україні не завжди на необхідному рівні.

Отже, відповідно до найбільш точних даних, госпітальна летальність серед хворих на цироз печінки в Україні становить 23%. Це підкреслює важливість розвитку сучасних методів діагностики та лікування цього захворювання, а також необхідність посилення профілактичних заходів серед населення.

Оставить ответ

Можно использовать: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

1111