ЯКИЙ ПОКАЗНИК ШКАЛИ FIB-4 Є ПОКАЗАННЯМ ДЛЯ ПРОДОВЖЕННЯ ОБСТЕЖЕННЯ ПАЦІЄНТА ДЛЯ ВИЯВЛЕННЯ ФІБРОЗУ ПЕЧІНКИ?

Відповідь | Нет комментариев

Яка відповідь є правильною?

  • ≥ 0,7
  • ≥ 0,8
  • ≥ 1,0
  • ≥ 1,3

Шкала FIB-4: показники та важливість у виявленні фіброзу печінки

Фіброз печінки є серйозним ускладненням, яке може виникнути при різних захворюваннях цього важливого органу. Для вчасного виявлення фіброзу та контролю за його розвитком використовуються різні методи, одним з яких є шкала FIB-4.

Шкала FIB-4 використовується для оцінки ступеня фіброзу печінки та визначення потреби у подальшому обстеженні пацієнта. Вона базується на чотирьох параметрах: віку, рівня холестерину та аспартатамінотрансферази (AST) та аланінамінотрансферази (ALT) в плазмі крові.

Один з ключових показників шкали FIB-4, який є важливим показником для продовження обстеження пацієнта для виявлення фіброзу печінки, є значення ≥ 1,3. Це значення показує високий ризик наявності фіброзу та може вказувати на потребу у подальшому обстеженні пацієнта для встановлення точної діагностики та плану лікування.

Таким чином, правильний варіант зазначеного показника на шкалі FIB-4 який є показанням для продовження обстеження пацієнта для виявлення фіброзу печінки, це значення ≥ 1,3. Необхідно вчасно виявляти фіброз печінки для запобігання серйозним ускладненням та забезпечення ефективного лікування.

Оставить ответ

Можно использовать: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

1111