ЯКІ Є ПОКАЗАННЯ ДО ІНСУЛІНОТЕРАПІІ ПРИ ЦД 2 ТИПУ:

Відповідь | Нет комментариев

Яка відповідь є правильною?

  • Не досягнення індивідуальних цілей глікемічного контролю на комбінованій терапії пероральним цукрознижувальними препаратами.
  • При кето ацидозі.
  • При вагітності.
  • При необхідності хірургічного втручання.

Показання до інсулінотерапії при ЦД 2 типу:

Цукровий діабет типу 2 є одним з найпоширеніших ендокринних захворювань у світі. Це захворювання характеризується порушенням метаболізму глюкози в організмі та інсулінорезистентністю. Важливо вчасно розпізнати та лікувати цей стан, щоб запобігти розвитку ускладнень.

Інсулінотерапія може бути рекомендована при цукровому діабеті типу 2 у таких випадках:

– Не досягнення індивідуальних цілей глікемічного контролю на комбінованій терапії пероральними цукрознижувальними препаратами. У разі, коли традиційні методи лікування не дозволяють досягти оптимального рівня глюкози в крові, лікар може порекомендувати перехід на інсулінотерапію.

– При кето ацидозі. Кетоацидоз є важким та небезпечним ускладненням цукрового діабету, яке виникає при недостатньому контролі рівня цукру в крові. В цьому випадку інсулінотерапія допомагає нормалізувати рівень глюкози та запобігти небезпеці для життя.

– При вагітності. Жінкам з цукровим діабетом 2 типу, які очікують дитину, також може бути призначена інсулінотерапія. Це необхідно для забезпечення нормального розвитку плоду та запобігання ускладнень під час вагітності.

Таким чином, всі вищезазначені показання до інсулінотерапії при цукровому діабеті типу 2 є важливими для досягнення оптимального глікемічного контролю та запобігання ускладнень. І правильним вибором серед них є

  • Не досягнення індивідуальних цілей глікемічного контролю на комбінованій терапії пероральними цукрознижувальними препаратами.
  • Оставить ответ

    Можно использовать: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

    1111