ЯКЕ З НАВЕДЕНИХ ТВЕРДЖЕНЬ ЩОДО ЕПІДЕМІОЛОГІЧНИХ АСПЕКТІВ ОСТЕОАРТРИТУ Є ПРАВИЛЬНИМ?

Відповідь | Нет комментариев

Яка відповідь є правильною?

  • Станом на 2019 р. у світі нараховувалось близько 40 млн пацієнтів з остеоартритом
  • Близько 73% осіб з діагностованим остеоартритом – це люди старше 55 років
  • 30% усіх пацієнтів з остеоартритом становлять жінки
  • Поширеність остеоартриту в глобальному масштабі у найближчі 10 років буде зменшуватися

Епідеміологічні аспекти остеоартриту

Остеоартрит є одним із найпоширеніших захворювань суглобів у світі, що значно впливає на якість життя пацієнтів. Наразі, діагноз цього захворювання встановлюється все частіше, але які тенденції спостерігаються щодо епідеміологічних аспектів остеоартриту?

Деякі дослідження стверджують, що станом на 2019 рік у світі нараховувалось приблизно 40 мільйонів пацієнтів з остеоартритом. Це велика цифра, яка свідчить про широке поширення цього захворювання серед населення. Однак, інші дані вказують на те, що кількість хворих може бути навіть вищою, оскільки багато випадків остеоартриту можуть залишатися недіагностованими.

Щодо вікових груп пацієнтів з діагностованим остеоартритом, близько 73% з них є людьми старше 55 років. Це пояснюється тим, що з віком зношування суглобів стає значно швидшим, і тому пізніше відчуваються перші симптоми захворювання.

У той же час, приблизно 30% усіх пацієнтів з остеоартритом становлять жінки. Ця статистика свідчить про те, що це захворювання може впливати на обидві статі, і важливо враховувати цей факт при проведенні профілактичних заходів та лікуванні пацієнтів.

Нарешті, щодо прогнозування поширеності остеоартриту в глобальному масштабі, немає наукових підстав стверджувати, що за наступні 10 років кількість випадків цього захворювання зменшиться. Навпаки, з урахуванням демографічних тенденцій, імовірно, що за роки кількість хворих на остеоартрит зростатиме.

У підсумку, правильним варіантом щодо епідеміологічних аспектів остеоартриту є твердження: “Близько 73% осіб з діагностованим остеоартритом – це люди старше 55 років”. Це показник, який відображає основну вікову групу, серед якої поширеність цього захворювання найвища.

Оставить ответ

Можно использовать: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

1111