ЯКЕ З НАВЕДЕНИХ ТВЕРДЖЕНЬ ЩОДО ЕПІДЕМІОЛОГІЧНИХ АСПЕКТІВ ОСТЕОАРТРИТУ Є ПРАВИЛЬНИМ?

Відповідь | Нет комментариев

Яка відповідь є правильною?

  • Станом на 2019 р. у світі нараховувалось близько 40 млн пацієнтів з остеоартритом
  • Близько 73% осіб з діагностованим остеоартритом – це люди старше 55 років
  • 30% усіх пацієнтів з остеоартритом становлять жінки
  • Поширеність остеоартриту в глобальному масштабі у найближчі 10 років буде зменшуватися

Епідеміологічні аспекти остеоартриту

Остеоартрит – це одне з найпоширеніших захворювань суглобів, яке супроводжується руйнуванням хрящової тканини та запальними процесами. На сьогодні це захворювання став проблемою глобального масштабу через зростання середнього віку населення та збільшення впливу ризикових факторів, таких як травми та зайнятість роботою, що навантажує суглоби.

Правильне твердження щодо епідеміологічних аспектів остеоартриту полягає в тому, що близько 73% осіб з діагностованим остеоартритом є людьми старше 55 років. Це велика проблема для сучасного суспільства, оскільки збільшення тривалості життя сприяє зростанню кількості пацієнтів з цим захворюванням. Більше того, старість супроводжується іншими проблемами зі здоров’ям, що ускладнює лікування остеоартриту.

Жінки також становлять значну частку осіб, які страждають від остеоартриту. Приблизно 30% усіх пацієнтів із цим захворюванням є представницями прекрасної статі. Це може бути пов’язано з більшою вразливістю хрящової тканини в жіночому організмі або специфічними ризиковими факторами, які збільшують ризик розвитку остеоартриту у жінок.

Однак навіть з врахуванням даних про розповсюдження остеоартриту серед старших людей та жінок, не можна твердити, що поширеність цього захворювання в глобальному масштабі буде зменшуватися. Навпаки, з урахуванням демографічних та соціальних тенденцій, можна припустити, що кількість хворих на остеоартрит поступово зростатиме, що створить необхідність у розвитку нових підходів до лікування та профілактики цього захворювання.

Отже, із наведених тверджень щодо епідеміологічних аспектів остеоартриту правильним і більш вірогідним є те, що приблизно 73% осіб з діагностованим остеоартритом є людьми старше 55 років.

Оставить ответ

Можно использовать: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

1111