ЯК МОЖНА САДИТИ ГОРОХ

Відповідь | Нет комментариев

Підготовка до посадки

Перш крок у вирощуванні гороху – це підготовка до посадки. Виберіть сонячне місце для посадки та добре розкопайте грунт.

Вибір сорту гороху

Оберіть сорт гороху, що підходить для вашого кліматичного регіону та ґрунту. Наприклад, ранні сорти підходять для холодних районів, а пізні – для теплих.

Правила посадки гороху

Коли грунт вже підготовлений, приступайте до посадки гороху. Заглибляйте насіння на глибину близько 3-5 сантиметрів, зберігаючи відстань між рослинами близько 5-8 см.

Догляд за посадкою

Після посадки обов’язково полийте горох, надайте йому достатньо світла та регулярно видаляйте бур’яни. Також слід удобрювати рослини під час росту.

Збір урожаю

Горох можна збирати, коли він належно визріє. Збирайте горох кілька разів на тиждень та споживайте його свіжим або консервованим.

Висновок

Вирощування гороху – це легкий та цікавий процес, який приносить задоволення та свіжий продукт на ваш стіл. Дотримуючись правил посадки та догляду, ви отримаєте гарний урожай горошку.

Поширені запитання:

  1. Як часто потрібно поливати горох?
  2. Чим годувати горох під час росту?
  3. Як дізнатися, коли горох готовий до збору?
  4. Чи потрібно обрізати гілки гороху?
  5. Як зберігати урожай горошку?

Оставить ответ

Можно использовать: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

1111