В ЯКИХ СЕГМЕНТАХ ПРОВОДИТЬСЯ ОЦІНЮВАННЯ ЖОРСТКОСТІ ПЕЧІНКИ МЕТОДОМ ЕЛАСТОГРАФІЇ?

Відповідь | Нет комментариев

Яка відповідь є правильною?

  • І та ІІ сегменти
  • ІІІ та IV сегменти
  • IV або V сегменти
  • VII або VIII сегменти

Оцінювання жорсткості печінки методом еластографії: детальний огляд

Печінка є одним з найважливіших органів у людському тілі, оскільки вона відповідає за функції детоксикації, синтезу білків та жовчі. При різних захворюваннях печінки може збільшуватися її жорсткість, що негативно впливає на її роботу. Для оцінювання жорсткості печінки використовується метод еластографії.

Оцінювання жорсткості печінки методом еластографії може проводитися в різних сегментах органу. Найпоширенішім методом є трансабдомінальна еластографія, яка дозволяє оцінити жорсткість печінки у різних її сегментах. Зазвичай проводиться оцінювання в III та IV сегментах печінки.

III та IV сегменти розташовані у правій долі печінки та є оптимальними для оцінювання жорсткості печінки методом еластографії через їх зручне місце розташування. Оцінка цих сегментів дозволяє отримати достовірну інформацію про стан печінки та вчасно виявляти патології органу.

Іншими сегментами, крім III та IV, також можуть бути враховані у процесі оцінювання жорсткості печінки, в залежності від клінічних симптомів та діагностики. Однак, найбільш точним та інформативним є проведення оцінювання в III та IV сегментах печінки.

Отже, найбільш правильний варіант відповіді на запитання щодо сегментів, у яких проводиться оцінювання жорсткості печінки методом еластографії, є: ІІІ та IV сегменти.

Оставить ответ

Можно использовать: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

1111