В ЯКИХ СЕГМЕНТАХ ПРОВОДИТЬСЯ ОЦІНЮВАННЯ ЖОРСТКОСТІ ПЕЧІНКИ МЕТОДОМ ЕЛАСТОГРАФІЇ?

Відповідь | Нет комментариев

Яка відповідь є правильною?

  • І та ІІ сегменти
  • ІІІ та IV сегменти
  • IV або V сегменти
  • VII або VIII сегменти

Оцінювання жорсткості печінки методом еластографії

При проведенні оцінювання жорсткості печінки методом еластографії враховується, що жорсткість печінки може бути показником ступеня фіброзу печінки. Цей метод дозволяє недорого та неінвазивно отримати інформацію про стан печінки та визначити можливі порушення.

Існує кілька сегментів печінки, в яких проводиться оцінка жорсткості методом еластографії. Серед них можна виділити III та IV сегменти. Ці два сегменти вважаються найбільш інформативними для оцінювання, оскільки вони знаходяться у верхній частині печінки, де звичайно розвивається фіброз.

IV або V сегменти також можуть бути включені для оцінки жорсткості печінки. Однак, їх використання може бути менш точним у порівнянні з ІІІ та IV сегментами.

Таким чином, оптимальним варіантом для проведення оцінювання жорсткості печінки методом еластографії є ІІІ та IV сегменти. Ці ділянки печінки надають найбільш точну інформацію про ступінь фіброзу та загальний стан цього важливого органу.

І та ІІ сегменти

Оставить ответ

Можно использовать: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

1111