В РЕКОМЕНДАЦІЯХ 2021 ESC GUIDELINES ON CARDIOVASCULAR DISEASE PREVENTION IN CLINICAL PRACTICE, СКІЛЬКИ ХВИЛИН НА ТИЖДЕНЬ РЕКОМЕНДОВАНА ФІЗИЧНА АКТИВНІСТЬ:

Відповідь | Нет комментариев

Яка відповідь є правильною?

  • 150-300 хв
  • 300-450 хв
  • 450-500 хв
  • 500-600 хв

Фізична активність згідно рекомендацій 2021 ESC Guidelines

Фізична активність є одним із ключових елементів здорового способу життя, особливо у профілактиці серцево-судинних захворювань. Останні рекомендації Європейського товариства кардіологів (ESC Guidelines) з профілактики серцево-судинних захворювань у клінічній практиці, які були опубліковані у 2021 році, встановлюють рекомендації щодо частоти та інтенсивності фізичних вправ для досягнення максимальних користей для здоров’я серця.

Згідно останніх рекомендацій ESC Guidelines, рекомендується проводити фізичні вправи протягом тижня не менше ніж 150-300 хвилин. Це означає, що для підтримання здорового серця, людині слід відвоювати не менше 150-300 хвилин на тиждень на фізичні вправи.

Такий діапазон часу дозволяє досягти оптимальних результатів, зміцнити серцево-судинну систему, покращити функціональність серця та загальний стан здоров’я. Фізична активність у таких обсягах сприяє зниженню ризику серцевих захворювань, гіпертонії, цукрового діабету та інших захворювань, які можуть негативно впливати на серце.

Тому, відповідно до рекомендацій 2021 ESC Guidelines, правильний варіант фізичної активності для здоров’я серця – 150-300 хвилин на тиждень. Цей діапазон часу є оптимальним для досягнення максимальних користей для серцево-судинної системи та загального здоров’я людини. Не забувайте про фізичну активність у своєму щоденному розкладі, це забезпечить сильне та здорове серце на довгі роки вперед.

Оставить ответ

Можно использовать: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

1111