ПОВТОРНІ ВИМІРЮВАННЯ МЩКТ СЛІД ПРОВОДИТИ (ISCD 2023):

Відповідь | Нет комментариев

Яка відповідь є правильною?

  • інтервали між повторними дослідженнями МЩКТ повинні бути індивідуальними, враховуючи вік людини, початкову МЩКТ, тип фармакологічного лікування та наявність клінічних факторів, які пов’язані з втратою кісткової маси
  • раз в рік
  • 2 рази в рік
  • \u003cp\u003e\u003cb\u003eПовторні вимірювання МЩКТ слід проводити (ISCD\u003c/b\u003e\u003cb\u003e 2023):\u003c/b\u003e\u003c/p\u003e

Проведення повторних вимірювань МЩКТ за стандартами ISCD 2023

Оцінка кісткової щільності методом дуальної рентгеновської абсорбціометрії (МЩКТ) є важливою процедурою для діагностики та моніторингу стану кісткової тканини. Згідно зі стандартами ISCD 2023, проведення повторних вимірювань МЩКТ вимагає конкретного підходу.

Важливо враховувати, що інтервали між повторними дослідженнями МЩКТ повинні бути індивідуальними. Це означає, що час між виміряннями кісткової щільності повинен бути встановлений з урахуванням різних факторів, таких як вік пацієнта, початковий показник МЩКТ, тип фармакологічного лікування та наявність клінічних факторів, які можуть впливати на втрату кісткової маси.

У багатьох випадках рекомендується проводити повторні вимірювання МЩКТ раз в рік. Це дає можливість здійснювати ефективний моніторинг змін у кістковій щільності та вчасно виявляти можливі проблеми зі здоров’ям кісток.

Однак, у деяких випадках, наприклад, у пацієнтів з високим ризиком розвитку остеопорозу або пацієнтів, які отримують певний вид фармакологічного лікування, рекомендується проводити повторні вимірювання МЩКТ 2 рази в рік. Це дозволяє забезпечити більш частий моніторинг стану кісткової тканини та вчасно коригувати лікування.

Отже, інтервали між повторними вимірюваннями МЩКТ повинні бути індивідуальними, але в більшості випадків рекомендується проводити їх раз в рік.

Оставить ответ

Можно использовать: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

1111