ПОКАЗИ ДО ВИМІРЮВАННЯ МІНЕРАЛЬНОЇ ЩІЛЬНОСТІ КІСТКОВОЇ ТКАНИНИ (ISCD 2023):

Відповідь | Нет комментариев

Яка відповідь є правильною?

  • особи, яким призначають антиостеопоротичну терапію
  • дорослі, що приймають ліки, пов’язані з низькою кістковою масою або втратою кісткової тканини
  • дорослі із захворюванням або станом, пов’язаним із низькою кістковою масою або втратою кісток
  • чоловіки віком старше 70 років

Покази до вимірювання мінеральної щільності кісткової тканини (ISCD 2023)

Мінеральна щільність кісткової тканини є важливим показником здоров’я кісток і може вказувати на ризик розвитку різних захворювань, таких як остеопороз. Інформація, отримана з вимірювання щільності кісток, допомагає лікарю зрозуміти стан кісткової тканини пацієнта і вчасно призначити необхідний лікувальний курс.

Перш за все, показаними до вимірювання мінеральної щільності кісткової тканини є особи, які мають ризик розвитку остеопорозу або вже мають діагноз цієї хвороби. Інші групи пацієнтів, які потребують такого обстеження, це жінки після менопаузи, дорослі з хронічними захворюваннями, що можуть впливати на кісткову масу, та особи з розладами обміну речовин.

Також важливо вимірювати щільність кісткової тканини у дорослих, які приймають ліки, пов’язані з низькою кістковою масою або втратою кісток. Це допомагає вчасно виявити можливі побічні ефекти лікарських засобів і скоригувати лікування.

Дорослі із захворюванням або станом, пов’язаним із низькою кістковою масою або втратою кісток, також є важливою групою пацієнтів, які потребують вимірювання мінеральної щільності кісткової тканини. Це допоможе вчасно виявити та контролювати ризик розвитку захворювань суглобів та кісток.

Чоловіки віком старше 70 років також входять до групи пацієнтів, яким показано вимірювання щільності кісткової тканини. У цьому віці ризик розвитку остеопорозу і травм кісток збільшується, тому вчасна діагностика стану кісткової тканини допоможе запобігти подальшим ускладненням.

Отже, найбільш правильним варіантом з цих відповідей є: дорослі, що приймають ліки, пов’язані з низькою кістковою масою або втратою кісткової тканини. Такі пацієнти потребують особливої уваги та контролю стану їхніх кісток для запобігання подальшим ускладненням.

Оставить ответ

Можно использовать: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

1111