НА ЩО Є ПАРОДІЄЮ ВІЙНА ЛІЛІПУТІЇ З БЛЕФУСКУ

Відповідь | Нет комментариев

Пародія війни Ліліпутії з Блефуску

Історія Ліліпутії та Блефуску

Ліліпутія та Блефуску – дві країни, які ми знаємо з твору Джонатана Свіфта “Подорожі Гуллівера”. У цьому романі Лемюель Гуллівер подорожує по умовних країнах і зумів відобразити в них художньо-сатиричні аспекти свого часу. Історія виникнення конфлікту між Ліліпутією та Блефуску є яскравим прикладом такої сатиричної пародії.

Причини війни

Одну з причин конфлікту між Ліліпутією та Блефуску можна вважати банальною ревнощі. Мешканці Ліліпутії схожі на короля Джорджа I та його секретаря Роберта Уолпоула. Таким чином, в романі Свіфт висміює політичні взаємини у сучасному суспільстві.

Битва

Битва між Ліліпутією та Блефуску є абсурдною через масштаби країн. Мешканці Ліліпутії мають розмір 6 дюймів, а Блефуску – 4. Проте, це не завадило їм озброїтися у страшні артилерійські батареї та ведення обширних бойових дій.

Висновок

Пародія війни Ліліпутії з Блефуску є не лише веселою анекдотичною історією, а й можливістю окреслити важливі проблеми суспільства і політики. Ця сатирична і остроумна притча залишається актуальною й до наших днів.

Часто задавані питання

1. Чому Ліліпутія та Блефуску пішли на війну?
2. Які політичні аспекти у романі «Подорожі Гуллівера» висміює Джонатан Свіфт?
3. Які були наслідки конфлікту між Ліліпутією та Блефуску?
4. Які символи можна віднайти у війни Ліліпутії з Блефуску?
5. Яким чином пародія війни впливає на читача?

Оставить ответ

Можно использовать: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

1111