КОМУ ЕКСПЕРТ ЗОБОВ ЯЗАНИЙ ДАВАТИ ПОКАЗАННЯ?

Відповідь | Нет комментариев

Кому експерт зобов’язаний давати показання?

Кого вважають експертом?

Експертом може бути будь-яка особа, яка має спеціалізовані знання та досвід у певній області і може надавати показання на суді або іншій юридичній підставі.

Які показання експерт може давати?

Експерт може давати показання на суді у вигляді експертної думки, яка може свідчити про факти або інші обставини, що стосуються його спеціалізації.

Коли експерт зобов’язаний давати показання?

Експерт зобов’язаний давати показання, коли його запитують суд докладніше про його експертні знання або думки з питання, що розглядається у справі.

Які вимоги ставлять до експертних показань?

Експертні показання повинні бути об’єктивними, чесними та заснованими на фактах і доказах. Експерт повинен мати відповідні кваліфікації та досвід у даній області.

Які попередження можуть бути надані експерту?

Експерту можуть бути надані попередження про недостатність доказів або про можливі наслідки давання недостовірних показань.

Що станеться, якщо експерт надасть неправдиві показання?

Якщо експерт надасть неправдиві показання, він може бути позбавлений статусу експерта та підпадати під відповідальність за свої дії.

У висновку, експерт зобов’язаний давати показання лише на підставі об’єктивних фактів та доказів, свої знання та думки повинні бути відповідними його спеціалізації і досвіду.

Часто задані питання:

  1. Хто може бути експертом?
  2. Які вимоги ставлять до експертних показань?
  3. Які попередження можуть бути надані експерту перед даванням показань?
  4. Які наслідки може мати неправдиві показання експертом?
  5. Коли експерт зобов’язаний надавати показання?

Оставить ответ

Можно использовать: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

1111