КИЇВСТАР В ПОЛЬЩІ ПІД ЧАС ВІЙНИ

Відповідь | Нет комментариев

Київстар у Польщі під час війни

З початком повномасштабної війни в Україні компанія Київстар розпочала широкомасштабну діяльність у Польщі, щоб підтримати українських біженців, які були змушені покинути свою країну.

Допомога українським біженцям

Київстар надав безкоштовні SIM-картки з 10 ГБ мобільного інтернету та 100 хвилин дзвінків до України для підтримки зв’язку з рідними. На кінець квітня 2022 року компанія видала понад 200 000 таких карток.

Крім того, Київстар запустив сервіс “Роумінг як вдома”, який дозволяє українцям в Польщі користуватися послугами зв’язку без доплат за роумінг. Компанія також встановила безкоштовні Wi-Fi-зони в пунктах реєстрації для біженців та інших місцях зосередження українців.

Підтримка української економіки

Київстар також докладає зусиль для підтримки української економіки під час війни. Компанія придбала українських виробників мобільних пристроїв та підтримує інші українські компанії, які працюють в Польщі.

У березні 2022 року Київстар оголосив про запуск сервісу “Мобільні гроші Київстар” у Польщі. Це дозволяє українцям, які перебувають у Польщі, відправляти та отримувати грошові перекази в Україну зі своїх мобільних телефонів, що спрощує фінансову підтримку рідних і близьких.

Волонтерська діяльність

Співробітники Київстар активно беруть участь у волонтерській діяльності в Польщі, допомагаючи українським біженцям з різними аспектами, такими як житло, працевлаштування та медична допомога.

Компанія організувала збір і постачання гуманітарної допомоги в Україну, а також допомагає в організації медичної евакуації поранених українців.

Партнерські відносини

Київстар співпрацює з різними організаціями та державними установами в Польщі, включаючи Польський Червоний Хрест, Агентство ООН у справах біженців (УВКБ ООН) та польське Міністерство цифрової трансформації. Це партнерство дозволяє компанії ефективно координувати зусилля з надання допомоги українським біженцям.

Майбутні плани

Київстар планує продовжувати підтримувати українських біженців у Польщі в довгостроковій перспективі. Компанія розглядає можливість відкриття мережі магазинів з продажу мобільних пристроїв та наданням інших послуг зв’язку для потреб українського населення в Польщі.

Київстар також має намір розширити сервіс “Мобільні гроші Київстар” у Польщі, щоб надавати ще більше фінансових послуг українцям, які перебувають за кордоном.

Запитання 1: Чи працює Київстар у Польщі під час війни?

Відповідь: Так, Київстар продовжує надавати послуги зв'язку в Польщі для абонентів, які перебувають там. Компанія вжила необхідних заходів для забезпечення безперебійного функціонування своїх мереж і послуг.

Запитання 2: Як українцям у Польщі користуватися Київстаром?

Відповідь: Абоненти Київстар можуть користуватися послугами зв'язку в Польщі, як і в Україні. Вхідні дзвінки та SMS на території Польщі безкоштовні, а вихідні дзвінки в Україну та Польщу тарифікуються за спеціальними умовами.

Запитання 3: Чи можна поповнити рахунок Київстар в Польщі?

Відповідь: Так, абоненти Київстар можуть поповнити свій рахунок різними способами в Польщі. Це можна зробити через банківські картки, через електронні гаманці, наприклад PayPal, або через сервіси міжнародних грошових переказів.

Запитання 4: Як зв'язатися зі службою підтримки Київстар в Польщі?

Відповідь: Абоненти Київстар в Польщі можуть зв'язатися зі службою підтримки за номером +380679994040. Дзвінки на цей номер для абонентів Київстар безкоштовні.

Запитання 5: Чи є у Київстар якісь спеціальні акції для українців у Польщі?

Відповідь: Так, Київстар пропонує українцям у Польщі спеціальний тарифний план "Зателефонуй додому". За цим тарифом абоненти можуть здійснювати безкоштовні дзвінки в Україну на номери Київстар, Vodafone та lifecell, а також користуватися мобільним інтернетом у роумінгу за зниженою ціною.

Оставить ответ

Можно использовать: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

1111