ДЕ БОЛИТЬ ПРИ ІНФАРКТІ?

Відповідь | Нет комментариев

Причини та симптоми інфаркту

Інфаркт міокарда – це небезпечне захворювання, яке виникає внаслідок порушення кровопостачання серця. Причиною його може бути блокування артерії, що живить серце, або спазм артерії. Основним симптомом інфаркту є гострий біль у грудях.

Місцезнаходження болю

Саме головним симптомом інфаркту є інтенсивний біль у грудях, який може бути описаний як стискання, тиск чи дістшання. Цей біль може також віддавати у лівую руку, шию, спину або навіть живіт. Дуже важливо не ігнорувати цей біль, а швидко шукати медичну допомогу.

Інші симптоми

Окрім болю в грудях, інфаркт може супроводжуватися іншими симптомами, такими як запаморочення, покаління в руках або ногах, запаморочення, задишка, нудота або позірне злякання. Якщо ви відчуваєте ці симптоми, негайно зверніться за допомогою до лікаря.

Як допомогти собі чи іншій людині при інфаркті?

Викликати швидку допомогу

Перш за все, якщо ви чи кто-небудь інший відчуває симптоми інфаркту, треба негайно викликати швидку допомогу. Час – це критичний фактор у лікуванні інфаркту, тому кожна хвилина має значення.

Допомогти за потреби

Якщо ви перебуваєте поруч з кимось, хто має підозру на інфаркт, надайте допомогу, якщо це необхідно. Посадіть людину у зручне положення, зробіть швидкий виклик на допомогу, спробуйте заспокоїти та допомогти відчути себе комфортно.

Заключення

Інфаркт міокарда – серйозне захворювання, яке може призвести до небезпечних наслідків. Важливо запам’ятати основні симптоми інфаркту та вчасно зреагувати на них. Надання допомоги у випадку підозри на інфаркт може врятувати життя людини.

Поширені запитання

  1. Як розрізнити біль від інфаркту та від інших захворювань?
  2. Чи може інфаркт відбутися у кого-небудь у будь-якому віці?
  3. Які фактори ризику сприяють розвитку інфаркту?
  4. Які дії слід вжити під час інфаркту, коли немає медичної допомоги поруч?
  5. Чи можна уникнути інфаркт, дотримуючись певних рекомендацій?

Оставить ответ

Можно использовать: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

1111