ЧИМ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ РЕГБІ ВІД АМЕРИКАНСЬКОГО ФУТБОЛУ

Відповідь | Нет комментариев

Регбі та американський футбол: відмінності

Регбі та американський футбол є контактними видами спорту з овальним м’ячем, але мають суттєві відмінності у правилах та ігровому процесі.

Поле та розмітка

Поле для регбі довше і ширше, ніж поле для американського футболу: 100 на 70 метрів проти 91 на 53 метри відповідно. Лінії ворот розташовані на кінцях поля, а лінія середини поля поділяє його на дві половини. Американський футбол має додаткові позначки на полі, такі як цифри на кожних 10 ярдів, які вказують на дистанцію до наступного даунда.

М’яч

М’ячі для регбі та американського футболу мають різну форму. М’яч для регбі нагадує еліпс і має товщіший шов з боків, що дозволяє гравцям тримати його однією рукою. М’яч для американського футболу більш загострений і має більш гладку поверхню, що полегшує його кидання та ловлення.

Команди та гравці

Команди регбі складаються з 15 гравців, розділених на вісім нападників та сім захисників. Команди американського футболу мають 11 гравців в полі одночасно, а склад поділяється на напад, захист та спеціалізованих гравців.

Мета гри

Метою регбі є занести м’яч за лінію ворот суперника (три рази) або забити його в ворота (два або три очки). Американський футбол передбачає просування м’яча вниз по полю за допомогою бігу чи пасу. Команди заробляють очки, заносячи м’яч у залікову зону (шість очок), забиваючи його в ворота (три очки) або реалізуючи екстра-поінтс (один або два очки) після тачдауна.

Просування м’яча

У регбі гравці просувають м’яч, тримаючи його в руках та біжучи або розігруючи його з товаришами по команді. Гравець з м’ячем може бути зупинений лише за допомогою фізичного контакту. В американському футболі гравці можуть просувати м’яч за допомогою бігу, пасу чи передачі м’яча вперед. Гравця з м’ячем можна зупинити шляхом виходу за межі поля або через текл.

Фізичний контакт

Регбі відоме своїм жорстким фізичним контактом. Гравці можуть штовхати, штовхати і виконувати текли, щоб перешкодити просуванню м’яча. Американський футбол також має фізичний контакт, але він більш структурований. Гравці обмежуються конкретними типами блоків і телів, а надмірний контакт карається штрафами.

Даун

В американському футболі команди мають чотири дауни, або спроби, у яких вони повинні набрати принаймні 10 ярдів. Якщо їм це не вдається, вони втрачають м’яч. У регбі немає даунів, і команди можуть продовжувати грати, доки м’яч не занесений у залікову зону або не вийде за межі поля.

Штрафи

В обох видах спорту порушення правил карається штрафами. У регбі штрафні удари можуть бути виконані з руки або дроп-голом. В американському футболі штрафи можуть включати втрату ярдів, автоматичні дауни або виключення з гри.

Тривалість гри

Матчі з регбі зазвичай тривають 80 хвилин, розділених на два тайми по 40 хвилин. Матчі американського футболу тривають 60 хвилин, розділених на чотири чверті по 15 хвилин.

Поширення

Регбі популярне в багатьох країнах світу, але особливо популярне в країнах Співдружності націй, Франції та Нової Зеландії. Американський футбол в основному популярний у Сполучених Штатах та Канаді, хоча він набуває популярності в інших країнах.

Регбі та американський футбол є захопливими видами спорту з овальним м’ячем, які мають відмінні правила та ігровий процес. Незважаючи на спільні теми, такі як фізичний контакт та просування м’яча, кожен вид спорту має свою унікальну стратегію, навички та стилі гри, що робить їх відмінними та захопливими видовищами.

Запитання 1: У чому полягає основна відмінність між регбі та американським футболом?

Відповідь: Основною відмінністю між регбі та американським футболом є спосіб просування м'яча. У регбі гравець, який володіє м'ячем, може бігти з ним, передавати вперед або кидати назад. В американському футболі м'яч просувається шляхом кидків до товаришів по команді або бігом, але передачі вперед заборонені.

Запитання 2: Як відрізняються набори очок у цих двох видах спорту?

Відповідь: У регбі очки нараховуються за спроби (5 очок), перетворення (2 очки), штрафні (3 очки) та випади (3 очки). В американському футболі очки нараховуються за тачдауни (6 очок), екстра-пункти (1 або 2 очки), філд-голи (3 очки) та сейфті (2 очки).

Запитання 3: Чим відрізняються поля для гри в регбі та американський футбол?

Відповідь: Поле для регбі є прямокутним, його розміри зазвичай становлять 100 метрів завдовжки та 70 метрів завширшки. У регбі немає ліній прибуткових зон. Поле для американського футболу теж прямокутне, але менше за розмірами (91 метр завдовжки та 49 метрів завширшки). Поле поділене на прибуткову зону кожної команди, а на обох кінцях є лінії прибуткових зон.

Запитання 4: Як розрізняються правила щодо контакту?

Відповідь: У регбі гравці можуть зіштовхуватися плечем у плече. Заборонені підкати, блокування та удари в голову. В американському футболі гравці можуть зіштовхуватися будь-якою частиною тіла. Дозволені підкати, блоки і удари в голову при виконанні завдання м'яча.

Запитання 5: Як відрізняється участь захисників у кожному з цих видів спорту?

Відповідь: У регбі захисники намагаються вибити м'яч у суперників або перехопити пас. Вони можуть збивати з ніг гравців, які володіють м'ячем, але не можуть перешкоджати їм бігти чи передавати м'яч. В американському футболі захисники також намагаються вибити м'яч або перехопити пас. Однак вони можуть агресивно перешкоджати гравцям, які володіють м'ячем, за допомогою блокування, підкатів і ударів.

Оставить ответ

Можно использовать: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

1111