ЧИМ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ DO ВІД MAKE

Відповідь | Нет комментариев

Do та Make: Яка різниця?

Do та make – два дуже часто вживаних дієслова в англійській мові, які можуть викликати плутанину серед навчаючихся. Давайте розглянемо, яка різниця між ними та в яких випадках вони вживаються.

Вживання do

Дієслово “do” використовується у різних ситуаціях в англійській мові. Ось декілька основних випадків вживання:

1. В англійських питальних реченнях

Наприклад: What do you like to do in your free time?

2. В заперечних реченнях

Наприклад: I do not like to eat spicy food.

3. У зміцнювальних реченнях

Наприклад: I do believe you are telling the truth.

Вживання make

Дієслово “make”, з іншого боку, вказує на створення, виготовлення чи призведення до результату. Ось декілька прикладів вживання:

1. У значенні “створити”

Наприклад: She makes beautiful handmade jewellery.

2. У значенні “зробити, виконати”

Наприклад: He makes a lot of effort to succeed in his career.

3. У значенні “призводити до певного результату”

Наприклад: Eating healthy food makes you feel better.

Усім відомо, що англійська мова має свої тонкощі та нюанси, і вміння правильно вибирати між словами “do” та “make” є дуже важливим. Пам’ятайте, що “do” вказує на виконання дії, тоді як “make” – на створення чи призводження до результату. Практикуйте ці слова в контексті, щоб краще їх засвоїти!

Часто задавані питання

1. Яка різниця між “do” та “make” в англійській мові?

2. У яких випадках варто використовувати “do”?

3. В яких ситуаціях краще вживати “make”?

4. Як можна запам’ятати правильне вживання “do” та “make”?

5. Які є головні помилки вживання “do” та “make” серед навчаючихся англійської мови?

Використання do та make в англійській мові

У англійській мові слова “do” та “make” є дуже поширеними і використовуються в різних контекстах. Хоча обидва слова можуть перекладатися як “робити” або “виконувати”, вони мають відмінні значення і використовуються у різних виразах.

Слово “do” зазвичай вживається для позначення дії або виконання конкретного завдання. Наприклад, “to do homework” означає “робити домашнє завдання”, а “to do the dishes” – “мити посуд”. Також “do” використовується в питальних або заперечних реченнях, наприклад “Do you like ice cream?” або “I don’t know what to do”.

З іншого боку, слово “make” зазвичай позначає створення чи виготовлення чогось нового. Наприклад, “to make a cake” означає “пекти торт”, а “to make a decision” – “приймати рішення”. Також “make” використовується для вираження результату або чогось впливового, наприклад “to make money” – “заробляти гроші” або “to make a difference” – “зробити різницю”.

Загалом, використання “do” та “make” в англійській мові залежить від контексту та специфіки дії чи результату. Вивчення відмінностей між цими словами допоможе коректно використовувати їх у мовленні і уникнути непорозумінь у спілкуванні.

Оставить ответ

Можно использовать: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

1111