3. ПАТОГНОМОНІЧНИМИ СИМПТОМАМИ ВРОДЖЕНОГО ВИВИХУ СТЕГНА У ДІТЕЙ ПЕРШИХ МІСЯЦІВ ЖИТТЯ Є:

Відповідь | Нет комментариев

Яка відповідь є правильною?

  • 1. симптом вправлення-вивихування (с-м “клацання” або Маркса-Ортолані) та пальпація головки стегнової кістки за межами кульшової западини;
  • 2. симптоми Ляндреса, Богданова та деякі інші;
  • 3. асиметрія шкірних складок (пахових та сідничних);
  • 4. обмеження відведення стегна, укорочення ніжки та перекіс тазу

Патогномонічні симптоми вродженого вивиху стегна у дітей перших місяців життя

Увага до дітей з вродженим вивихом стегна у перших місяцях життя є дуже важливою. Цей стан може призвести до серйозних наслідків у майбутньому, тому вчасна діагностика та лікування є критично важливими.

Одними з патогномонічних симптомів вродженого вивиху стегна у дітей перших місяців життя є симптом вправлення-вивихування, відомий як с-м “клацання” або Маркса-Ортолані. Цей симптом ґрунтується на показуванні здатності головки стегнової кістки висуватися за межі кульшової западини.

Також до патогномонічних симптомів можна віднести симптоми Ляндреса, які описують асиметрію шкірних складок у пахві та сідницях, і симптоми Богданова та інших, які вказують на обмеження відведення стегна, укорочення ніжки та перекіс тазу.

Основним складником для вірної діагностики вродженого вивиху стегна у дітей перших місяців життя є симптом вправлення-вивихування (с-м “клацання” або Маркса-Ортолані) та пальпація головки стегнової кістки за межами кульшової западини. Цей патогномонічний симптом є найбільш характерним і допомагає зробити правильну діагноз.

Основною метою будь-якого лікування вродженого вивиху стегна у дітей є запобігання подальшому ускладненню та відновлення нормальної функції кістково-м’язової системи. Тому вчасна діагностика на основі патогномонічних симптомів є критично важливою для успішного лікування.

Отже, найбільш правильним варіантом відповіді можна вважати: симптом вправлення-вивихування (с-м “клацання” або Маркса-Ортолані) та пальпація головки стегнової кістки за межами кульшової западини.

Оставить ответ

Можно использовать: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

1111