1. АУТИЗМ – ЦЕ:

Відповідь | Нет комментариев

Яка відповідь є правильною?

  • 1. Біологічний розлад нейророзвитку (правильна відповідь)
  • 2. Фізіологічне порушення
  • 3. Вроджена вада
  • 4. Набута вада

Аутизм – це: біологічний розлад нейророзвитку

Аутизм – це різновид розладу нейророзвитку, який впливає на спосіб сприйняття і взаємодії особи з оточуючим світом. Це комплексна неврологічна розлад, яка впливає на спосіб, яким людина сприймає і обробляє інформацію. Люди з аутизмом можуть мати різний рівень функціонування і вираження симптомів, від легкого до важкого.

Головною ознакою аутизму є відмінна соціальна взаємодія та комунікація. Особа з аутизмом може мати проблеми з встановленням контакту з іншими людьми, розумінням емоцій і вираженням своїх власних почуттів. Також характерною є стереотипні рухи, обмежені інтереси та поведінкові особливості.

Хоча аутизм найчастіше діагностується в дитинстві, він є пожиттєвим розладом, і симптоми можуть еволюціонувати з роками. Люди з аутизмом часто потребують спеціалізованої підтримки та індивідуалізованого підходу до навчання та розвитку.

Існує велика кількість досліджень, що свідчать про генетичну природу аутизму та його зв’язок з різними біологічними факторами. Хоча конкретні причини розвитку цього розладу поки не повністю з’ясовані, науковці роблять все можливе для розкриття цієї проблеми.

Оскільки аутизм є біологічним розладом нейророзвитку, правильний варіант відповіді на запитання – “1. Біологічний розлад нейророзвитку”. Цей варіант відображає сутність аутизму як складного неврологічного розладу, який потребує спеціалізованої підтримки та розуміння.

Оставить ответ

Можно использовать: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

1111