ЗГІДНО КОНСЕНСУСУ УКРАЇНСЬКИХ ЕКСПЕРТІВ ЩОДО ДІАГНОСТИКИ, ПРОФІЛАКТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ ДЕФІЦИТУ ВІТАМІНУ D (2023) ЯКА ПРОФІЛАКТИЧНА ДОЗА ХОЛЕКАЛЬЦИФЕРОЛУ РЕКОМЕНДОВАНА ОСОБАМ ЛІТНЬОГО ВІКУ, ІММОБІЛІЗОВАНИМ ОСОБАМ ТА ОСОБАМ ПІД ЧАС ТРИВАЛОЇ ГОСПІТАЛІЗАЦІЇ З ОБМЕЖЕННЯМ ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ АКТИВНОСТІ?

Відповідь | Нет комментариев

Яка відповідь є правильною?

  • 800–2000 МО/д протягом року
  • 800–2000 МО/д з жовтня по квітень
  • 400–800 МО/д з жовтня по квітень
  • 1000–2000 МО/д протягом року

Профілактична доза холекальциферолу для осіб з дефіцитом вітаміну D

Українські експерти в галузі медицини вважають, що вітамін D є одним з найважливіших елементів для здоров’я нашого організму. Дефіцит цього вітаміну може призвести до ряду серйозних проблем зі здоров’ям, включаючи проблеми з кістками, м’язами та навіть імунною системою. Тому важливо вживати необхідну кількість вітаміну D для підтримки оптимального здоров’я.

Згідно з консенсусом українських експертів щодо діагностики, профілактики та лікування дефіциту вітаміну D у 2023 році, рекомендована профілактична доза холекальциферолу для осіб літнього віку, іммобілізованим осіб та осіб під час тривалої госпіталізації з обмеженням функціональної активності становить 800–2000 МО/д протягом року.

Вважається, що ця доза є найбільш ефективною для забезпечення необхідного рівня вітаміну D в організмі, особливо в умовах недостатнього природного виголосування під час холодних місяців з жовтня по квітень. Така доза допоможе зберегти здоров’я кісток, м’язів, підтримати оптимальний імунітет та загальний стан організму.

Отже, найбільш правильний варіант відповіді на запитання щодо профілактичної дози холекальциферолу для осіб з дефіцитом вітаміну D – це 800–2000 МО/д протягом року. Така доза дозволить забезпечити належний рівень вітаміну D в організмі і підтримати оптимальне здоров’я.

Оставить ответ

Можно использовать: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

1111