ЯКИЙ З НАВЕДЕНИХ ПОКАЗНИКІВ Є ОСНОВНИМ КРИТЕРІЄМ КОМПЕНСАЦІЇ ЦУКРОВОГО ДІАБЕТУ?

Відповідь | Нет комментариев

Яка відповідь є правильною?

  • Глюкоза крові
  • Глюкоза сечі
  • Глікований гемоглобін
  • Кетонові тіла крові

Глікований гемоглобін – основний критерій компенсації цукрового діабету

Цукровий діабет – це серйозне захворювання, яке потребує постійного контролю і компенсації. Один із основних критеріїв компенсації цукрового діабету є рівень глікованого гемоглобіну (HbA1c) в крові. Цей показник відображає рівень глюкози в крові протягом останніх 2-3 місяців.

Глікований гемоглобін виникає внаслідок хімічного зв’язування гемоглобіну з глюкозою в крові. Його рівень в крові вказує на те, як добре контрольований цукровий діабет у пацієнта. Чим вище рівень глюкози в крові протягом тривалого періоду часу, тим вище буде рівень глікованого гемоглобіну.

Інші показники, такі як глюкоза в крові, глюкоза в сечі та кетонові тіла в крові, також є важливими в оцінці компенсації цукрового діабету. Проте саме глікований гемоглобін є найінформативнішим показником, оскільки він відображає середній рівень глюкози в крові протягом довшого періоду.

Отже, відповідь на запитання про основний критерій компенсації цукрового діабету – це глікований гемоглобін. Цей показник дозволяє оцінити ефективність контролю цукрового діабету і прийняти необхідні заходи для його покращення.

Оставить ответ

Можно использовать: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

1111