ЯКИЙ ПОКАЗНИК ЖОРСТКОСТІ ПЕЧІНКИ ПРИ ВИКОНАННІ ТРАНЗІЄНТНОЇ ЕЛАСТОГРАФІЇ Є КРИТЕРІЄМ КОМПЕНСОВАНОЇ ПРОСУНУТОЇ ХРОНІЧНОЇ ХВОРОБИ ПЕЧІНКИ ТА КЛІНІЧНО ЗНАЧУЩОЇ ПОРТАЛЬНОЇ ГІПЕРТЕНЗІЇ?

Відповідь | Нет комментариев

Яка відповідь є правильною?

  • ≥15 кПа
  • ≥20 кПа
  • ≥25 кПа
  • ≥30 кПа

Показник жорсткості печінки при виконанні транзієнтної еластографії та його значення для прогнозування хронічної хвороби печінки та портальної гіпертензії

У діагностиці та слідкуванні за хронічною хворобою печінки, а також клінічно значущою портальною гіпертензією, транзієнтна еластографія є важливим методом визначення ступеня жорсткості печінки. Одним з ключових показників при цьому є число, яке вимірюється у кілопаскалях (кПа).

Згідно з дослідженнями та клінічними практиками, термін “компенсована просунута хронічна хвороба печінки” та “клінічно значуща портальна гіпертензія” зазвичай відповідають показнику жорсткості печінки на рівні ≥20 кПа.

Жорсткість печінки нижче 15 кПа вважається нормальним показником. Однак, коли жорсткість перевищує 20 кПа, це може вказувати на прогресування хронічної хвороби печінки та розвиток портальної гіпертензії. Це стає критерієм компенсованої просунутої хвороби печінки та клінічно значущої портальної гіпертензії.

Тож, з урахуванням вищевказаного, найбільш правильним варіантом відповіді на питання є: ≥20 кПа. Цей показник є ключовим індикатором для прогнозування та контролю за хронічною хворобою печінки та портальною гіпертензією.

Оставить ответ

Можно использовать: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

1111