ЯКІ ХІРУРГІЧНІ ВТРУЧАННЯ Є ПРІОРИТЕТНИМИ ПРИ ХІРУРГІЧНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ НА ГЕМОРОЙ ІІІ – ІV CТАДІЇ ЗА J.GOLIGHER:

Відповідь | Нет комментариев

Яка відповідь є правильною?

  • Лігування гемороїдальних вузлів за рахунок використанням латексних кілець.
  • Лезерне опромінення гемороїдальних вузлів.
  • Операція Лонго.
  • Класична гемороїдектомія за Мілліганом – Морганом, (Фергюсоном).

Хірургічне лікування геморою III-IV стадії за J.Goligher

Геморой – це одне з найпоширеніших захворювань прямої кишки, яке може значно ускладнити життя пацієнтів, особливо у III-IV стадії за класифікацією J.Goligher. У разі відсутності ефективності консервативних методів лікування, зазвичай приймається рішення про хірургічну інтервенцію. Розглянемо пріоритетні види хірургічних втручань.

Одним з найпоширеніших методів хірургічного лікування геморою III-IV стадії є лігування гемороїдальних вузлів за рахунок використанням латексних кілець. Цей метод полягає в тому, що на основу гемороїдального вузла надівають латексне кільце, яке стискає його і забезпечує некроз та відторгнення вузла. Метод є малоінвазивним, ефективним і має мало ускладнень.

Лезерне опромінення гемороїдальних вузлів – це також ефективний метод хірургічного лікування геморою. Лазерне вплив на вузли дозволяє їх випалювання та зменшення, що сприяє зменшенню симптомів та видаленню проблеми.

Операція Лонго є ще одним мініінвазивним методом, який використовується для лікування геморою. Цей метод передбачає віддалення гемороїдальних вузлів з допомогою спеціальних інструментів, що дозволяє швидко і безболісно позбутися проблеми.

Класична гемороїдектомія за Мілліганом – Морганом є досить радикальним методом лікування геморою, що використовується у важких випадках. Під час операції видаляються гемороїдальні вузли, що дозволяє пацієнту позбутися від проблеми назавжди.

З урахуванням всіх перелічених методів, найбільш правильним варіантом хірургічного лікування геморою III-IV стадії за J.Goligher є класична гемороїдектомія за Мілліганом – Морганом. Цей метод дозволяє радикально вирішити проблему геморою і уникнути повторного розвитку захворювання.

Оставить ответ

Можно использовать: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

1111