ЯКІ ДІЛЯНКИ СКЕЛЕТА СЛІД ВИКОРИСТОВУВАТИ ДЛЯ ВИМІРЮВАННЯ МЩКТ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ ОСТЕОПОРОЗУ (ISCD 2023)?

Відповідь | Нет комментариев

Яка відповідь є правильною?

  • права стегнова кістка
  • поперековий відділ хребта
  • поперековий відділ хребта та стегнові кістки
  • \u003cb\u003eЯкі ділянки\nскелета слід використовувати для вимірювання МЩКТ для діагностики остеопорозу (ISCD 2023)?\u003c/b\u003e\u003cbr\u003e

Вимірювання МЩКТ для діагностики остеопорозу (ISCD 2023)

Остеопороз є серйозним захворюванням скелету, яке супроводжується зниженням щільності кісток і підвищеним ризиком переломів. Для вчасної діагностики цього захворювання важливо використовувати сучасні методи обстеження, зокрема мінеральну щільність кісток, яка вимірюється за допомогою МЩКТ.

Згідно зі стандартами ISCD 2023, для вимірювання мінеральної щільності кісток та діагностики остеопорозу рекомендовано використовувати поперековий відділ хребта та стегнові кістки. Ці ділянки скелета є ключовими при оцінці щільності кісток, оскільки саме в них частіше виявляється остеопороз.

Поперековий відділ хребта містить кістки хребта, які є одними з найбільш часто ураженими остеопорозом. Вимірювання щільності кісток у цій ділянці дає можливість оцінити ризик переломів хребта. Також рекомендовано враховувати стегнові кістки, оскільки вони також піддаються впливу остеопорозу, і їхнє вимірювання є важливим для повної оцінки стану кісткової тканини.

Таким чином, правильний варіант для вимірювання МЩКТ для діагностики остеопорозу (ISCD 2023) – це поперековий відділ хребта та стегнові кістки. Використання цих ділянок скелета надасть повну інформацію про щільність кісток та ризик остеопорозу у пацієнті.

Оставить ответ

Можно использовать: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

1111