СИМПТОМАМИ ПІЛОРОСТЕНОЗУ У ДІТЕЙ РАННЬОГО ВІКУ Є:

Відповідь | Нет комментариев

Яка відповідь є правильною?

  • Рясна, багаторазова, фонтанна блювота
  • Рідкісне сечовипускання
  • Запори
  • Блідість, втрата еластичності шкіри, зневоднення

Пілоростеноз у дітей: симптоми та лікування

Пілоростеноз – це захворювання, що виникає внаслідок звуження вихідного отвору шлунка (пілоруса). Зустрічається переважно у дітей перших місяців життя, у хлопчиків частіше, ніж у дівчаток.

Симптоми пілоростенозу у дітей раннього віку

Пілоростеноз проявляється характерними симптомами, серед яких:

* Рясна, багаторазова, фонтанна блювота. Це найголовніша ознака пілоростенозу. Блювота виникає раптово, незалежно від прийому їжі і зазвичай не містить домішок крові або жовчі.
* Блідість, втрата еластичності шкіри, зневоднення. Тривале блювання призводить до зневоднення організму, що проявляється сухістю шкіри та слизових оболонок, западінням очних яблук, млявістю та сонливістю.
* Запори. Блювота заважає нормальному просуванню їжі по травному тракту, що призводить до затримки випорожнення.
* Рідкісне сечовипускання. Зневоднення, викликане блювотою, також призводить до зменшення виділення сечі.

Найбільш правильний варіант відповіді

З наведених варіантів найбільш правильним є:

Рясна, багаторазова, фонтанна блювота

Цей симптом є найхарактернішим і найголовнішим для пілоростенозу у дітей раннього віку. Фонтанна блювота виникає внаслідок вузького вихідного отвору шлунка, який заважає нормальному проходженню їжі в дванадцятипалу кишку.

Лікування пілоростенозу

Лікування пілоростенозу у дітей раннього віку полягає в хірургічному розширенні вихідного отвору шлунка (пілороміотомії). Операція виконується лапароскопічним методом, що дозволяє провести втручання з мінімальною травмою. Після операції ускладнення виникають дуже рідко, а одужання відбувається швидко.

Прогноз

При своєчасному лікуванні прогноз у дітей з пілоростенозом сприятливий. Після операції нормальний процес травлення відновлюється, і діти швидко набирають вагу.

Оставить ответ

Можно использовать: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

1111