НАВІЩО ВІЛЛІ ВОНКА ЗІБРАВ ДІТЕЙ НА ФАБРИЦІ І ВЛАШТУВАВ ВИПРОБУВАННЯ

Відповідь | Нет комментариев

Навіщо Віллі Вонка зібрав дітей на фабриці та влаштував випробування?

У романі “Чарлі і шоколадна фабрика” Роальда Даля Віллі Вонка, загадковий власник шоколадної фабрики, запрошує п’ятьох дітей відвідати його фабрику. Діти відбираються за золотими квитками, захованими у шоколадках Wonka.

За словами Вонки, мета відбору дітей полягала в тому, щоб знайти спадкоємця його фабрики. Він пояснює, що став старим і самотнім і шукає когось, хто продовжить його справу.

Вонка влаштовує низку випробувань, щоб перевірити характер дітей та їх придатність до роботи на фабриці. Ці випробування включають:

* Випробування ненажерливості: Діти приводяться в шоколадний цех, де їм пропонують їсти шоколад, скільки заманеться. Ті, хто переїдають, піддаються покаранню від склянкового ліфта, що катає їх фабрикою.

* Випробування нечистоплотністю: Діти відвідують цех з волоськими горіхами, де вони мають сортувати погані горіхи від добрих. Ті, хто лінується або нечистоплотний, опиняються засипаними сміттям.

* Випробування винахідливості: Діти відправляються в експериментальний цех, де їм пропонують виготовити нові шоколадні цукерки. Ті, хто має слабку уяву або не вміє слідувати інструкціям, потрапляють у шоколадопад.

* Випробування телевізором: Діти проводять годину на шоколадній телевізійній станції, де їх зменшують до розміру Оумпа-Лумпів, працівників фабрики. Одного з дітей, Августа Глупа, зменшують до розміру, а потім ненавмисно розтоптують, коли він перетворюється на гігантську ягоду.

* Випробування жувальних гумок: Діти відправляються на склад жувальних гумок, де їм пропонують жувати новий вид жуйки. Ті, хто не дотримується інструкцій, опиняються впаяними в зефір.

Наприкінці випробувань єдиним, хто залишився, виявляється Чарлі Бакет, добре вихований і добрий хлопчик. Вонка оголошує Чарлі своїм спадкоємцем і дарує йому фабрику.

Через випробування Вонка намагається знайти дитину, яка поєднує в собі хороші якості, такі як наполегливість, уява, винахідливість і доброта. Ці якості необхідні для управління складною і небезпечною шоколадною фабрикою. Випробування виявляють також деякі негативні риси дітей, такі як ненажерливість, нечистоплотність, лінь і непослух, які Вонка вважає неприйнятними для спадкоємця.

Запитання 1: Чому Віллі Вонка зібрав дітей на фабриці?

Відповідь: Віллі Вонка зібрав дітей на фабриці, щоб знайти спадкоємця своєї цукеркової імперії. Він хотів знайти дитину, яка поділяла б його пристрасть до шоколаду, мала творче мислення та добрі якості.

Запитання 2: У чому полягали випробування, влаштовані Віллі Вонкою?

Відповідь: Випробування Вонки були розроблені, щоб перевірити дітей на їхню мораль, розум і цілісність. Вони включали:

  • Пошуки Золотого квитка в шоколадному батончику
  • Подорож фантастичним тунелем у скляному ліфті
  • Уникнення пасток і небезпек у Цеху цукерок
  • Спілкування з Умпа-Лумпами
  • Витривалість і здатність протистояти спокусам

Запитання 3: Яка була мета випробувань Вонки?

Відповідь: Мета випробувань Вонки полягала в тому, щоб виявити гідного спадкоємця, який не тільки мав талант у виробництві цукерок, але й володів необхідними особистими якостями. Він шукав дитину, яка була чесна, щира, великодушна та могла вчитися на своїх помилках.

Запитання 4: Хто з дітей виявився гідним спадкоємцем?

Відповідь: Гідним спадкоємцем виявився Чарлі Бакет – бідний, але добрий і скромний хлопчик. Він пройшов усі випробування з честю і не піддався спокусам, на які інші діти піддалися.

Запитання 5: Які уроки можна винести з випробувань Віллі Вонки?

Відповідь: Випробування Віллі Вонки є цінним уроком про важливість чесності, скромності і завзятості в досягненні успіху. Вони також наголошують на небезпеці жадібності, гордості і нетерплячості.

Оставить ответ

Можно использовать: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

1111