ЧОМУ НЕ ВІДБИВАЄТЬСЯ СТЕМПІНГ

Відповідь | Нет комментариев

Стемпінг — популярна техніка декорування нігтів, яка передбачає перенесення малюнків з металевих пластин на нігтьову пластину за допомогою штампа. Однак іноді трапляється, що стемпінг не відбивається. Нижче розглянемо основні причини цього явища та шляхи їх усунення.

Причини відсутності відбитка

* Неправильне знежирення нігтів. Перед нанесенням лаку та стемпінга необхідно ретельно знежирити нігтьову пластину, щоб видалити з її поверхні будь-які забруднення та природні жири, які можуть перешкоджати адгезії лаків. Для цього використовують спеціальні знежирювачі або рідину для зняття лаку без ацетону.

* Неякісні лаки. Лаки, які використовуються для стемпінга, повинні мати високу пігментацію та відповідну консистенцію. Якщо лаки рідкі або малопігментовані, то відбиток може вийти блідим або зовсім відсутнім. Обирайте лаки від перевірених виробників, спеціально призначені для стемпінга.

* Неправильна техніка нанесення лаку. Щоб стемпінг відбився чітко, необхідно правильно нанести лак на пластину. Лак слід розподілити тонким рівномірним шаром, не заходячи за межі малюнка. Якщо нанести занадто багато лаку, він може затекти в проміжки між лініями малюнка і зіпсувати відбиток.

* Невідповідний штамп. Штамп для стемпінга слід обирати залежно від розміру та виду малюнків, які ви хочете відбивати. Штамп повинен бути м’яким і еластичним, щоб добре переносити малюнок. Якщо штамп занадто твердий, він може не прилипнути до пластини або не перенести малюнок на ніготь.

* Недостатній тиск. Щоб малюнок відбився чітко, слід сильно натискати на штамп при перенесенні малюнка з пластини на ніготь. Недостатній тиск може призвести до слабкого відбитка або його відсутності.

* Неправильне освітлення. Якщо освітлення недостатнє або нерівномірне, може бути складно побачити відбиток малюнка на нігті. Організуйте достатнє яскраве освітлення, щоб добре бачити всі деталі малюнка.

* Надлишок лаку на штампі. Якщо на штампі залишилося занадто багато лаку, він може затекти під ніготь і зіпсувати стемпінг. Перед тим як переносити малюнок на ніготь, переконайтеся, що ви видалили надлишок лаку зі штампа.

* Не фіксований лак на нігті. Якщо лак на нігті не повністю висох до нанесення стемпінга, він може розмитися або змазатися при перенесенні малюнка. Зачекайте, поки лак повністю висохне, перш ніж приступати до стемпінгу.

* Неякісна пластина для стемпінга. Пластини для стемпінга можуть бути різної якості. Деякі пластини мають нечіткий або нерівномірний малюнок, що може негативно вплинути на відбиток стемпінга. обирайте пластини від перевірених виробників, які спеціалізуються на виготовленні матеріалів для нейл-арту.

* Використання неправильного скребка. Для зняття надлишків лаку з пластини використовують спеціальний скребок. Якщо скребок занадто гострий або твердий, він може пошкодити пластину або малюнок на ній. Оптимальним є скребок з закругленими краями та середньої твердості.

Практичні поради

Якщо ви зіткнулися з відсутністю відбитка при стемпінгу, рекомендуємо переглянути наступні поради:

* Завжди ретельно знежирюйте нігті перед стемпінгом.
* Використовуйте високоякісні лаки, призначені спеціально для стемпінга.
* Наносьте лак на пластину тонким рівномірним шаром.
* Вибирайте м’який еластичний штамп, відповідний розміру та виду малюнків.
* Сильно натискайте на штамп при перенесенні малюнка на ніготь.
* Забезпечте достатнє яскраве освітлення.
* Видаляйте надлишок лаку зі штампа перед тим, як переносити малюнок на ніготь.
* Зачекайте, поки лак на нігті повністю висохне, перш ніж наносити стемпінг.
* Використовуйте високоякісні пластини для стемпінга.
* Використовуйте спеціальний скребок з закругленими краями та середньої твердості.

Запитання 1: Чому стемпінг не відбивається повністю?

Відповідь:
Неповне відбиття стемпінгу може бути спричинене кількома причинами. По-перше, можливо, ви недостатньо натискаєте на стемпер. Натискайте на нього з помірною силою та рівномірно, переміщаючи його круговими рухами. Також переконайтеся, що ви тримаєте стемпер під кутом 45 градусів до нігтя.

Запитання 2: Чому стемпінг розмазується?

Відповідь:
Розмазування стемпінгу може відбуватися з кількох причин. По-перше, ви можете наносити занадто багато лаку для стемпінгу на пластину. Завжди використовуйте невелику кількість і рівномірно розподіляйте її. По-друге, пластина або стемпер можуть бути жирними. Очистіть їх ізопропіловим спиртом перед використанням.

Запитання 3: Чому стемпінг не відбивається, хоча я дотримуюсь усіх інструкцій?

Відповідь:
Якщо ви дотримуєтеся всіх інструкцій, але стемпінг все одно не відбивається, проблема може бути в якості лаку для стемпінгу. Використовуйте лише спеціальні лаки для стемпінгу, оскільки вони мають більш високу пігментацію та швидше висихають.

Запитання 4: Чому стемпінг відбивається нечітко?

Відповідь:
Нечітке відбиття може бути спричинене залишками лаку для стемпінгу на пластині або стемпері. Обов’язково очищайте щіткою для стемпінгу пластину та стемпер після кожного використання. Також переконайтеся, що поверхня нігтя гладка і без борозенок, що може завадити чіткому перенесенню зображення.

Запитання 5: Чому мій стемпінг не тримається?

Відповідь:
Якщо ваш стемпінг швидко змивається, це може бути пов’язано з недостатньо підготовленими нігтями. Перед нанесенням стемпінгу ретельно підготуйте нігті, видаливши кутикулу, очистивши нігтьову пластину та нанісши дегідратор. Також використовуйте верхнє покриття для стемпінгу, яке спеціально розроблене для захисту та продовження терміну служби стемпінгу.

Оставить ответ

Можно использовать: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

1111