Захист сайту на Джумла від атак

Познавательная информация | Нет комментариев

При всьому різноманітті різних систем управління сайтами, або просто CMS, звичайно ж є більш популярні системи, тобто ті, які користуються куди меншою популярністю. Але справа тут в тому, що чим популярніший CMS, тим частіше вона піддається атакам хакерів, які знаходять своїх жертв в інтернеті, і здійснюють на них атаки.

Атаки можуть проходити на Джумли кількома шляхами. Один шлях зачіпає паролі системи. Так як у багатьох сучасних CMS для сайтів і форумів вжито сильні запобіжні заходи, і паролі для входу в адміністративну панель захищені шифруванням, то отримати доступ до паролів просто не можливо з боку. Тому реально тільки методом перебору зламати пароль. І тут у зломщиків розв’язані руки, так як і Джумла, і багато інших безкоштовні CMS не мають системи блокування доступу до пароля, якщо є потік запитів з введенням паролем. Таким чином власники сайтів зможуть бути піддані впливу навіть невеликих програм, які будуть шукати вірні паролі для тисяч CMS одночасно.

Але не уж то так все жахливо? Невже не можна захистити вхід в адміністративну частину Joomla та інших CMS? Насправді у справі захист доступу до Joomla та іншим CMS це справа самих власників сайтів, або тих, хто пропонує послуги, наприклад, луцьк розробка сайтів.

. Багато людей за звичкою складають простенькі паролі, зазвичай з чотирьох чи шести знаків, причому багато паролі надзвичайно прості і складаються або з тільки лише цифр, або з букв.

Насправді такі прості і короткі паролі спеціальні програми для злому можуть зламати буквально за лічені секунди. І щоб тижнів опустити злому пароля від панелі адміністратора методом перебору, краще використовувати довгі паролі, що складаються мінімум з дванадцяти знаків, як букв, великих і малих, так і з цифр. Так само слід в правильному по складності паролі використовувати і різні знаки. Якщо створити пароль складний, то ніяким методом перебору його не зламати, на це потрібні десятиліття. Так само щоб захистити паролі доступу до CMS не можна відкривати різного роду посилання, які приходять від незнайомих людей. Тоді за допомогою спеціальної програми-вірусу паролі просто з браузера скопіюються, і доступ до сайту будуть відкритий для зловмисників. Так само дуже важливо пам’ятати про мережеві атаках на сайти під управлінням Joomla.

І щоб уникнути негативних наслідків, найкраще завжди стежити за оновленням CMS, і постійно закривати різного роду уразливості в системі управління контентом сайту.

Оставить ответ

Можно использовать: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

1111