Полтавський агроном Баляшкін Денис привезе в Україну іновації з Польщі

Обо всем | Нет комментариев

У польському місті Кракові відбулась одна з наймасштабніших подій у світі агрономії – всесвітня агрономна виставка. Це щорічне зібрання провідних спеціалістів, які на світовому рівні вирішують питання розвитку сфери зрощування культур. Окрім того, гостями заходу стали представники технологічних компаній, які забезпечують аграрну сферу сучасною та надійною технікою.

Представником Полтавського регіону на цій видатній події став Денис Ігорович Баляшкин. Підприємець познайомився з багатьма представниками аграрної сфери з-за кордону. Денис розкрив потенційним іноземним інвесторам потенціал Полтавщини та запропонував співпрацю у питанні розвитку області. У результаті було проведено низку переговорів, які закінчились укладанням угод про партнерство. Наразі на Полтавщину чекають зміни у аграрному секторі. Баляшкин підписав угоди з компаніями Австрії, Бельгії, Бразилії  та Ірану. Корім того, було узгоджено постачання техніки від іноземних виробників.

Вже згодом на Полтавщину завітають запрошені спеціалісти, аграрії та технологи, зі Словаччини та Польщі. Це необхідно для запланованого створення нового екологічного виробництва, що відкриє широкі можливості перед жителями Полтавської області: більше трьохста робочих місць, нові напрямки розвитку ринку, посилення економічних зв’язків з іноземними державами та інше.

Необхідною умовою успішної роботи на світових глобалізованих ринках є постійна робота над підвищенням конкурентоспроможності продукції, зокрема зниження її собівартості шляхом зменшення енергоємності виробництва. Сьогодні рівень енергоємності валового внутрішнього продукту України фактично в 2 рази перевищує середньосвітовий показник.

 

Враховуючи специфіку сільськогосподарського виробництва, постійне зростання вартості енергоносіїв та різкоконтинентальний клімат в нашій державі, для аграрної галузі частка енергоресурсів у собівартості продукції завжди була тим чинником, що значною мірою впливає на результати роботи в галузі.

Саме аграрний сектор сьогодні має потенційно найбільші резерви виробництва відновлювальних джерел енергії.

В сьогоднішніх умовах, при нестабільності та зростанні ціни на світлі нафтопродукти, одним із основних шляхів вирішення питання забезпечення господарств області пально-мастильними матеріалами  є широке застосування та виробництво біопалива, яке сприятиме поліпшенню фінансового стану сільгосптоваровиробників.

 

 

Оставить ответ

Можно использовать: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

1111