Рослини потребують поживних речовин для зростання, які вони поглинають із ґрунту через кореневу систему рослини. Добрива забезпечують основні поживні речовини (добрива магній, азот, фосфор і калій, і навіть важливі вторинні елементи), необхідні рослинам. Якщо поживні речовини не заповнюються, продуктивність ґрунту знижується з кожним урожаєм.
Мінеральні добрива
Індустрія добрив перетворює мільйони тонн природної сировини, такої як повітря, природний газ та видобуті руди, на високоякісні продукти харчування рослин. Органічні добрива Основними органічними добривами є рослинні залишки, гній та шлами. Хоча вони мають різну поживну цінність, вони зазвичай присутні на фермі, а поживні речовини та органічний вуглець, які вони містять, переробляються. Гній та суспензії тварин охоплюють широкий спектр джерел поживних речовин з різними фізичними властивостями та вмістом поживних речовин. Крім того, їх вміст поживних речовин варіюється в залежності від регіону та залежить від типу худоби та системи управління фермою.
Інші види живлення рослин
Широкий асортимент так званих добрив допомагає фермерам адаптувати свої методи внесення добрив до умов довкілля та ферми: органічні добрива, органо-мінеральні добрива, мінеральні добрива вкл. інгібітори, вапняний матеріал, живильні середовища, біостимулятори рослин та ін.
Азотні добрива
Основними продуктами є добрива на основі нітратів, такі як аміачна селітра (AN) та кальцієва аміачна селітра (CAN), які добре підходять для більшості європейських ґрунтів та кліматичних умов. А також сечовина та водний розчин аміачної селітри (UAN), що широко використовуються в інших частинах світу. Інші прямі азотні добрива включають сульфат амонію та нітрат сульфат амонію, нітрат кальцію, нітрат натрію, чилійську селітру та безводний аміак.
Оставить ответ