ЯК В GOOGLE ФОРМАХ ВИДАЛИТИ ОДИН ІЗ ВАРІАНТІВ ВІДПОВІДІ

Відповідь | Нет комментариев

1. Підготовка до змін у варіантах відповідей

Перш за все, переконайтеся, що у вас є доступ до створення або редагування форми в Google Forms. Знайдіть форму, в якій потрібно видалити один із варіантів відповіді.

1.1 Відкриття форми для редагування

Увійдіть у свій обліковий запис Google, перейдіть до Google Forms та відкрийте потрібну форму для редагування. У верхній частині сторінки клікніть по кнопці “Редагувати”.

2. Видалення варіанту відповіді

Знайдіть питання, де потрібно видалити варіант відповіді. Управління варіантами відповідей знаходиться поруч з самим питанням.

2.1 Видалення варіанту

Коли ви знайшли питання, в якому потрібно видалити варіант відповіді, клікніть на кнопці з трьома крапками поруч з варіантом відповіді і виберіть “Видалити”.

3. Збереження змін

Не забудьте зберегти зміни, які ви внесли у свою форму, щоб вони застосувались. Клацніть кнопку “Зберегти” в правому верхньому куті форми.

4. Перегляд та тестування змін

Перегляньте свою форму, щоб переконатися, що варіант відповіді був успішно видалений. Рекомендується також провести тестування форми, щоб упевнитися, що все працює як слід.

5. Заключні слова

Тепер ви знаєте, як видалити один із варіантів відповіді в Google Forms. Не соромтесь експериментувати та вносити зміни у свої форми, щоб вони відповідали вашим потребам краще.

Питання:

  1. Чи можна відновити видалений варіант відповіді в Google Forms?
  2. Чи можна додати новий варіант відповіді після того, як був видалений старий?
  3. Як перевірити, що зміни у формі були збережені правильно?
  4. Чому важливо тестувати форму після внесення змін?
  5. Чи можливо відновити варіант відповіді після того, як форма була відправлена учасникам?

Оставить ответ

Можно использовать: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

1111