ЕКСТРАКТ ЯКОЇ РОСЛИНИ НАЙЧАСТІШЕ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ \N1 СТАДІЇ ДОБРОЯКІСНОЇ ГІПЕРПЛАЗІЇ ПЕРЕДМІХУРОВОЇ ЗАЛОЗИ?

Відповідь | Нет комментариев

Яка відповідь є правильною?

  • Кропиви ДвоСідничної
  • Пальми пилчастої
  • Чорнобаївки Української
  • undefined

Екстракт рослини для лікування 1 стадії доброякісної гіперплазії передміхурової залози

Доброякісна гіперплазія передміхурової залози (ДГПЗ) є поширеним захворюванням серед чоловіків віком старше 50 років. Одним із способів лікування ДГПЗ 1 стадії є використання натуральних рослинних екстрактів. Екстракт якої рослини найчастіше використовується для цієї мети?

Пальма пилчаста (Serenoa repens)

Екстракт пальми пилчастої є найбільш дослідженим і широко використовуваним рослинним засобом для лікування ДГПЗ 1 стадії. Активними компонентами екстракту є фітостероли, що мають властивість блокувати гормони, які стимулюють ріст передміхурової залози.

Дослідження та ефективність

Клінічні дослідження показали, що екстракт пальми пилчастої ефективний у зменшенні симптомів ДГПЗ, таких як часте сечовипускання, ніктурія (нічне сечовипускання) та слабкий струмінь сечі. Дослідження також показали, що екстракт пальми пилчастої може запобігти прогресуванню ДГПЗ та знизити ризик розвитку гострої затримки сечі (АЗС) та хірургічного втручання.

Альтернативні варіанти

Кропива двосічна та чорнобаївка українська також використовувалися для лікування ДГПЗ, але їх ефективність не була так само добре вивчена, як у пальми пилчастої.

Безпека та побічні ефекти

Екстракт пальми пилчастої вважається безпечним для застосування більшістю чоловіків. Побічні ефекти рідкісні та зазвичай легкі, такі як розлади травлення та головний біль.

Дозування та час прийому

Рекомендована доза екстракту пальми пилчастої становить 320 мг на день, поделених на дві дози. Ефекти екстракту можуть проявлятися через 6-8 тижнів регулярного прийому.

Висновки

Екстракт пальми пилчастої є найчастіше використовуваним рослинним засобом для лікування ДГПЗ 1 стадії. Його ефективність підтверджена клінічними дослідженнями, і він вважається безпечним та добре переноситься більшістю чоловіків.

Оставить ответ

Можно использовать: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

1111