ДЕ КРАЩЕ ЗНЯТИ ГРОШІ З МОНОБАНКУ

Відповідь | Нет комментариев

Де краще зняти гроші з Монобанку?

Монобанк, український необанк, пропонує своїм клієнтам різноманітні способи зняття готівки. У цьому тексті розглянемо найпоширеніші варіанти разом з їхніми перевагами та недоліками.

Зняття готівки у банкоматах Монобанку

Знімати гроші з Монобанку найпростіше і найдешевше в банкоматах самого банку. Цей спосіб не передбачає жодних комісій. Оскільки банкоматів Монобанку достатньо багато по всій території України, знайти найближчий і зручний не складе труднощів. Для зняття коштів вам знадобиться фізична картка Монобанку та актуальний PIN-код.

Зняття готівки в інших банкоматах

Зняти гроші з Монобанку можна також у банкоматах сторонніх банків, але за це стягуватиметься комісія. Її розмір залежить від конкретного банку та типу банкомату. Як правило, для карток Монобанку встановлюється комісія від 2 до 5%. Зверніть увагу, що деякі банкомати встановлюють додаткові комісії за видачу готівки у валюті, відмінній від гривні.

Зняття готівки в касах банків

Зняти гроші з Монобанку можна також у касах інших банків. Для цього вам знадобиться ваша фізична картка та документ, що засвідчує особу (паспорт або ID-картка). Варто враховувати, що за таке зняття коштів стягуватиметься комісія, яка може бути вищою, ніж у банкоматах. Тому рекомендується заздалегідь дізнатися про розмір комісії в касі конкретного банку.

Зняття готівки переказом на картку іншого банку

Ще один варіант зняття готівки з Монобанку – переказ на картку іншого банку та подальше зняття готівки з цієї картки в банкоматі або в касі. Однак цей спосіб передбачає подвійну комісію: за переказ на картку іншого банку та за зняття готівки в банкоматі або касі. Тому цей варіант не є оптимальним і підходить лише у виняткових випадках.

Підсумовуючи, найкращим способом зняття готівки з Монобанку є використання банкоматів самого банку. Це безкоштовно, зручно і не потребує додаткових зусиль. Якщо ж найближчого банкомату Монобанку немає, можна скористатися одним із альтернативних способів, враховуючи при цьому розмір комісій.

5 Запитань і Відповідей про Зняття Грошей з Монобанку

1. Де можна зняти гроші з Монобанку без комісії?

Ви можете зняти гроші з Монобанку без комісії в будь-якому банкоматі ПриватБанку та у банкоматах інших українських банків з позначкою "Без комісії". Також ви можете зняти гроші без комісії у касі будь-якого відділення Монобанку.

2. Скільки грошей можна зняти з Монобанку за раз?

За одну операцію в банкоматі ви можете зняти до 20 000 грн. В касі банку ліміт на зняття готівки визначається банком індивідуально для кожного клієнта.

3. Чи можна зняти гроші з Монобанку за кордоном?

Ви можете зняти гроші з Монобанку за кордоном у будь-якому банкоматі з позначкою Mastercard або Visa. Однак, за зняття готівки за кордоном стягується комісія у розмірі 1,9% від суми операції та додатково 3 грн. за обмінний курс Mastercard.

4. Чи безпечно знімати гроші з Монобанку в банкоматах інших банків?

Так, знімати гроші з Монобанку в банкоматах інших банків безпечно за умови, що банкомат виглядає справним, на ньому немає сторонніх пристроїв і ви вводите свій PIN-код конфіденційно.

5. Яка банківська комісія за зняття грошей з Монобанку в банкоматах інших банків?

При знятті готівки з Монобанку в банкоматах інших банків стягується комісія у розмірі 0,5% від суми транзакції, але не менше 10 грн. і не більше 50 грн. за одну операцію.

Оставить ответ

Можно использовать: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

1111