ЯКИМ ПОВИНЕН БУТИ РІВЕНЬ КОРТИЗОЛУ В ЗДОРОВОЇ ЛЮДИНИ НАСТУПНОГО РАНКУ ПІСЛЯ ВЖИВАННЯ 1 МГ ДЕКСАМЕТАЗОНУ О 23:00?

Відповідь | Нет комментариев

Яка відповідь є правильною?

  • Менше 1,8 нг/дл
  • Менше 2,5 нг/дл
  • Менше 5 нг/дл
  • Менше 10 нг/дл

Рівень кортизолу в здорової людини після вживання 1 мг дексаметазону о 23:00

Кортизол є гормоном, який виробляється наднирниками і відповідає за регулювання різних функцій в організмі. Для діагностики різних захворювань, таких як хвороба Іценко-Кушинга або первинний та вторинний недостаток кортизолу, може бути проведений тест на рівень кортизолу після прийому дексаметазону.

При прийомі дексаметазону ввечері в 23:00, у здорової людини, рівень кортизолу наступного ранку повинен бути приглушений через подавлення вироблення кортизолу збудженою гіпофізом, що припиняється з 2-ої години ночі. Тому, очікується, що рівень кортизолу буде значно нижчим в порівнянні зі звичайними показниками.

Запитання: Яким повинен бути рівень кортизолу в здорової людини наступного ранку після вживання 1 мг дексаметазону о 23:00?

Щоб визначити правильну відповідь, розглянемо варіанти:

1. Менше 1,8 нг/дл
2. Менше 2,5 нг/дл
3. Менше 5 нг/дл
4. Менше 10 нг/дл

Після вживання дексаметазону, фізіологічно очікується, що рівень кортизолу буде більш низьким, ніж зазвичай. Однак, це не означає, що рівень кортизолу буде нульовим. Тому, правильна відповідь буде:

Менше 2,5 нг/дл

Цей рівень кортизолу після вживання дексаметазону вважається нормальним для здорової людини.

Оставить ответ

Можно использовать: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

1111