ЯКИЙ КРИТЕРІЙ НЕ ВХОДИТЬ В АЛГОРИТМ ДІАГНОСТИКИ НЕДИЛАТАЦІЙНОЇ КАРДІОМІОПАТІЇ ЛІВОГО ШЛУНОЧКА?

Відповідь | Нет комментариев

Яка відповідь є правильною?

  • Зниження фракції викиду лівого шлуночка
  • Ділянки фіброзу в міокарді лівого шлуночка при магнітно-резонансній томографії серця з контрастуванням
  • Розширення лівого шлуночка
  • Розширення лівого передсердя

Критерії діагностики недилатаційної кардіоміопатії лівого шлуночка

Недилатаційна кардіоміопатія лівого шлуночка є серйозним захворюванням серця, що може мати значний вплив на якість життя пацієнта. Для точної діагностики цього стану лікарі використовують різні критерії, які допомагають відповісти на питання, чи присутня дана патологія у конкретного пацієнта.

Один із головних критеріїв діагностики недилатаційної кардіоміопатії лівого шлуночка – це зниження фракції викиду лівого шлуночка. Зниження цього показника вказує на порушення функції серця, що є типовим для кардіоміопатій. Діагноз може бути підтверджений за допомогою ультразвукового дослідження серця.

Ще одним важливим критерієм є ділянки фіброзу в міокарді лівого шлуночка, які можуть бути видимі при магнітно-резонансній томографії серця з контрастуванням. Наявність фіброзу свідчить про розлади в тканинах серця, що є характерним для кардіоміопатій.

Розширення лівого шлуночка та передсердя також можуть бути важливими критеріями діагностики недилатаційної кардіоміопатії. За виявленням цих змін можна визначити стадію та важкість захворювання.

Отже, серед наведених варіантів критеріїв діагностики недилатаційної кардіоміопатії лівого шлуночка найбільш правильним є відповідь: “Ділянки фіброзу в міокарді лівого шлуночка при магнітно-резонансній томографії серця з контрастуванням”.

Оставить ответ

Можно использовать: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

1111