ДО ЯКОГО ЗАЛІКОВОГО НОРМАТИВУ ВІДНОСИТЬСЯ ЕЛЕМЕНТ ПАССЕ

Відповідь | Нет комментариев

Пассе та залікові нормативи

Елемент пассе відноситься до залікового нормативу програми фізичного виховання в Україні для випускників шкіл та осіб, які проходять первинну військову підготовку. Первинною метою цього нормативу є оцінка витривалості та загального фізичного стану людини.

Пассе, або естафетний біг, є дисципліною, яка вимагає від учасників швидкого бігу на короткі дистанції. Заліковий норматив передбачає дистанцію в 100 метрів для чоловіків та 80 метрів для жінок.

Виконання пассе оцінюється за часовим показником. Чоловіки повинні подолати дистанцію за 13,8 секунд або менше, а жінки – за 15,6 секунд або менше. За виконання нормативу учасники отримують відповідну оцінку: “відмінно”, “добре”, “задовільно” або “незадовільно”.

Окрім пассе, заліковий норматив для випускників шкіл та осіб, які проходять первинну військову підготовку, включає також:

* біг на довгі дистанції (1000 та 2000 метрів для чоловіків, 1000 метрів для жінок)
* підтягування на перекладині (для чоловіків)
* віджимання від підлоги (для жінок)
* стрибки в довжину
* підйом тулуба з положення лежачи

Виконання залікового нормативу з пассе та інших дисциплін є обов’язковою умовою для отримання позитивної оцінки з фізичного виховання та допуску до державної атестації для випускників шкіл. Для осіб, які проходять первинну військову підготовку, виконання нормативу є одним з критеріїв оцінювання фізичного стану та відповідності до військової служби.

Оцінки за виконання нормативу враховуються при визначенні фізичної підготовки людини та формують загальне уявлення про її фізичні можливості. Регулярні тренування та систематичні заняття спортом допомагають поліпшити результати з пассе та інших залікових нормативів.

Запитання 1:

Чи входить елемент пассе до залікового нормативу для школярів?

Відповідь:

Так, елемент пассе входить до залікового нормативу з фізичного виховання для школярів України. Він оцінюється за системою 10 балів.

Запитання 2:

Як оцінюється виконання елемента пассе в заліковому нормативі?

Відповідь:

Елемент пассе оцінюється за наступними критеріями:

  • Висота зльоту (0-3 бали)
  • Горизонтальна відстань стрибка (0-3 бали)
  • Положення тіла під час приземлення (0-2 бали)
  • Узгодженість рухів (0-2 бали)

Запитання 3:

До якого виду залікового нормативу належить елемент пассе?

Відповідь:

Елемент пассе відноситься до стрибкових залікових нормативів. Він характеризує стрибучість та координацію рухів.

Запитання 4:

Чи враховується кількість спроб при оцінюванні елемента пассе?

Відповідь:

У заліковому нормативі з фізичного виховання для школярів зазвичай дається три спроби для виконання елемента пассе. Оцінюється найкраща спроба.

Запитання 5:

Який норматив за елементом пассе встановлено для школярів різного віку?

Відповідь:

Норматив за елементом пассе для школярів різного віку встановлюється відповідно до державних вимог та програмного матеріалу з фізичного виховання. Він може змінюватися залежно від навчального закладу та класу.

Оставить ответ

Можно использовать: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

1111